TOP

PIERWSZA FIRMA

Przeszła Ci kiedyś przez głowę myśl: „Własny biznes”? Wahasz się czy nie rozpocząć swojej działalności, nie wiesz jak zacząć, ale Twój potencjał i własna ambicja nie pozwalają Ci spać po nocach? Przyjdź na warsztaty w ramach Gdańsk Business Week Alumni Network i dowiedz się, od czego powinieneś zacząć, aby osiągnąć sukces i spełnić marzenia!

Warsztaty poprowadzi Antoni Łącki, który jest prezesem zarządu Fundacji Rozwoju Polskiej Przedsiębiorczości, trenerem efektywności i skutecznej komunikacji. Współpracował z takimi firmami jak TEB Edukacja, SFBCC, Solid Security, Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, iRobot i LPP S.A .Jest też twórcą rewolucyjnego 5 dniowego programu IDeA – Zamień pomysł w BIZNES, w którym uczy jak komercjalizować swoje pasje i talenty i prezesem zarządu Stowarzyszenia Leaders Academy.  Wcześniej wysłuchamy inspirującej historii Marka Wolańskiego, który zakładał swoją pierwszą firmę – New Media House – już jako licealista.

Wszystkich chętnych zapraszamy do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości „Starter” 23 maja w godzinach 17:00-19:00. Przed przyjściem na wydarzenie należy zarezerwować miejsce przez stronę: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdansk/pierwsza-firma-warsztaty-gdansk-business-week-alumni-network-156053/?source=directory.