TOP

Blog

Gdańsk Business Week / Bez kategorii  / Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week! Ruszają bezpłatne warsztaty językowe, pierwszy z nich odbędzie się już 14 października

Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week! Ruszają bezpłatne warsztaty językowe, pierwszy z nich odbędzie się już 14 października

Co prawda do kolejnego Gdańsk Business Weeku jeszcze trochę czasu, ale już myślimy, jak ułatwić wszystkim uczestnikom i uczestniczkom porozumiewanie się w języku angielskim, które stanowi nieodłączny element tego niezwykłego wydarzenia. Dlatego organizujemy dla Was warsztaty „Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week”.
Składają się ze spotkań odbywających w wybrane poniedziałki w Bibliotece American Corner oraz w wybrane soboty w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter, przy ul. Lęborskiej 3B.

Dzięki praktycznym ćwiczeniom będziecie mieli możliwość nie tylko rozwinąć swoje umiejętności mówienia po angielsku, ale także dostaniecie dużą dawkę motywacji i poznacie mnóstwo ciekawych osób. Warsztaty będą prowadzone przez lektorkę ze szkoły językowej Talkersi. Nie będziemy uczyć się teorii: stawiamy na praktykę!

Poznasz moc konwersacji i na pewno dostrzeżesz, dlaczego sama znajomość gramatyki często nie jest kluczem do sukcesu. Razem przełamiemy swoje bariery i w końcu odważymy się pokazać innym, jak dużą wiedzę posiadamy, choć nigdy nie mieliśmy okazji bądź odwagi zastosować jej w praktyce. Zero nudy, zero wykładów: tylko integracja w języku angielskim, czyli przedsmak lipcowej przygody z Business Weekiem!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w wieku 15-19 lat w sobotę 14 października do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na godzinę 10.00. Zajęcia są bezpłatne. Partnerem spotkań jest American Corner w Gdańsku. Ilość miejsc ograniczona.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się na stronie: https://angielskiprzedgbw.evenea.pl

 

Kolejne zajęcia z cyklu „Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week”:

zapisy obowiązują na każde zajęcia osobno

więcej informacji: https://www.facebook.com/gdanskbusinessweek

 

masz pytania? napisz! gbw@inkubatorstarter.pl