TOP

Dla uczestników

Gdańsk Business Week / Dla uczestników

Gdańsk Business Week w tym roku odbędzie się już po raz ósmy!
Tegoroczna edycja tego niezwykłego obozu przedsiębiorczości dla młodzieży będzie miała miejsce 15-20 lipca i będą mogli/mogły w niej wziąć udział uczniowie i uczennice w wieku 15-19 lat, zamieszkujący na terenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot (powiaty gdański, kartuski, lęborski, malborski, nowodworski, pucki, tczewski, wejherowski).

Jeśli jesteście zainteresowani/ne udziałem, to już teraz zarezerwujcie termin w swoich kalendarzach! Rekrutacja do programu trwała od 14 maja do 15 czerwca. Pełna opłata dla uczestnika za udział  w obozie wynosi 500zł. W tym momencie przyjmujemy kandydatów na listę rezerwową.

Gdańsk Business Week jest dla Ciebie jeśli:
• Masz 15-19 lat
• Mieszkasz na terenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot (czyli Województwa Pomorskiego)
• Władasz językiem angielskim na poziomie komunikacyjnym (znasz angielski na tyle, żeby posługiwać się nim swobodnie przez 6 dni)
• Chcesz się rozwijać i przeżyć niesamowitą przygodę

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, zapoznaj się  i wypełnij podane dokumenty a później wyślij je na adres gbw@inkubatorstarter.pl Liczy się kolejność zgłoszeń, więc nie zwlekaj!

Potrzebny jest komplet podpisanych dokumentów 1) skan regulaminu, 2) skan karty zgłoszeniowej ze wszystkimi polami uzupełnionymi oraz zgodami podpisanymi oraz 3) karta kwalifikacyjna z uzupełnionymi polami 2, 3, 4, 5 i zgodą na końcu. Prosimy pamiętać o parafkach na każdej stronie i podpisach na końcu! Aby Cię zakwalifikować do udziału potrzebujemy kompletu tych wszystkich dokumentów.

harmonogram GBW 2018 pl

Prześlij nam komplet skanów podpisanych dokumentów do 15 czerwca. Po tym terminie poinformujemy Cię, czy zostałeś zakwalifikowany/a do udziału w Gdańsk Business Week 🙂

 

Co dalej?

Poprosimy Cię o dosłanie potwierdzenia opłaty za uczestnictwo w wysokości 500 zł i doniesienie do siedziby Gdańskiego Inkubatora Starter podpisanych oryginałów dokumentów rekrutacyjnych. A wtedy witamy Cię na pokładzie! 🙂

Co zabrać na obóz? Zerknij tutaj: Lista rzeczy do zabrania na Gdańsk Business Week
Pamiętaj, że spotykamy się o 15 lipca o godz. 10.00 w Gdańskim Liceum Autonomicznym przy ulicy Osiek 11/12 w Gdańsku.

Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, to koniecznie zajrzyj do zakładki questions & answers. Jeśli mimo to masz jakieś pytania, to napisz na gbw@inkubatorstarter.pl

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.