TOP

Dla uczestników

Gdańsk Business Week / Dla uczestników
Gdańsk Business Week w tym roku odbędzie się już po raz dziewiąty!

Tegoroczna edycja tego niezwykłego obozu przedsiębiorczości dla młodzieży będzie miała miejsce 14-19 lipca w Szkołach Okrętowych i Ogólnokształcących CONRADINUM  i będą mogli/mogły w niej wziąć udział uczniowie i uczennice w wieku 15-19 lat, zamieszkujący na terenie całego Województwa Pomorskiego.

W tym roku po raz pierwszy w Gdańsku odbędzie się moduł Advanced Business Week, przeznaczony dla absolwentów programu Business Week w wieku do 20 lat. Część Advanced odbędzie się równolegle z modułem podstawowym, wszystkie dokumenty rekrutacyjne należy wypełnić analogicznie.

Jeśli jesteście zainteresowani/ne udziałem, to już teraz zarezerwujcie termin w swoich kalendarzach! Rekrutacja do programu trwa od 13 maja do 13 czerwca. Dzięki wsparciu Samorządu oraz Partnerów projektu pełna opłata dla uczestnika za udział  w obozie wynosi 500zł, włącznie z zakwaterowaniem i wyżywieniem za 6 dni.

Gdańsk Business Week jest dla Ciebie jeśli:
• Masz 15-19 lat
• Mieszkasz na terenie Województwa Pomorskiego
• Posługujesz sie językiem angielskim na poziomie komunikacyjnym (znasz angielski na tyle, żeby posługiwać się nim swobodnie przez 6 dni)
• Chcesz się rozwijać i przeżyć niesamowitą przygodę
Jak można zgłosić się na Gdańsk Business Week 2019?

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, zapoznaj się dokładnie z regulaminem, wydrukuj, wypełnij czytelnie (najlepiej drukowanymi literami) i koniecznie podpisz podane dokumenty a później wyślij ich skany na adres gbw@inkubatorstarter.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń, więc lepiej nie czekaj na ostatnią chwilę!

Co powinieneś/powinnaś wypełnić?

1) formularz rekrutacyjny ze wszystkimi polami uzupełnionymi oraz zgodami

2) kartę kwalifikacyjna uczestnika z uzupełnionymi polami II i VI. Pamiętaj o parafkach na każdej stronie i podpisach na końcu!

Aby Cię zakwalifikować do udziału potrzebujemy kompletu tych dokumentów:

W tym roku zmieniliśmy lokalizację i przygotowaliśmy opis dostępności budynków. Jeśli jesteś osobą z trudnościami w poruszaniu się, to zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z tym dokumentem przed zgłoszeniem:

Inne przydatne pliki:

Kiedy będziemy mieć Twoje zgłoszenie, to zadzwonimy do Ciebie, żeby porozmawiać przez chwilę po angielsku- nie stresuj się tym, chcemy Cię trochę poznać jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia 🙂

Prześlij nam komplet skanów podpisanych dokumentów najpóźniej do 13 czerwca. Po tym terminie poinformujemy Cię, czy zostałeś zakwalifikowany/a do udziału w Gdańsk Business Week 🙂

Co dalej?

Poprosimy Cię o dosłanie potwierdzenia opłaty za uczestnictwo w wysokości 500 zł i doniesienie w ciągu tygodnia do siedziby Gdańskiego Inkubatora Starter podpisanych oryginałów dokumentów rekrutacyjnych. A wtedy witamy Cię na pokładzie! 🙂

Co zabrać na obóz? Zerknij tutaj: Lista rzeczy do zabrania na Gdańsk Business Week

Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, to koniecznie zajrzyj do zakładki questions & answers. Jeśli mimo to masz jakieś pytania, to napisz na gbw@inkubatorstarter.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.