Zapraszamy na wakacyjny warsztat o kreowaniu pomysłów biznesowych!

Podnieś swoje kompetencje i daj szansę swoim biznesowym pomysłom! Zgłoś się na warsztat “Kreowanie pomysłów biznesowych w praktyce”, który w dn. 16-18.08.2021 poprowadzi dla nas Paweł Płoski, stacjonarnie w budynku STARTERA przy ul. Lęborskiej 3b. Co musisz zrobić?

 • Zgłoś chęć udziału w warsztacie na adres mailowy: gbw@inkubatorstarter.pl i poczekaj na odpowiedź!
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy -> TUTAJ
 • wydrukuj regulamin, podpisz go NA KAŻDEJ STRONIE zarówno Ty jak i Twój rodzic/opiekun (jeśli jesteś osobą niepełnoletnią) i odeślij nam skan lub zdjęcie na adres: gbw@inkubatorstarter.pl. Regulamin znajdziesz Tutaj -> Regulamin uczestnictwa w Warsztatach KREOWANIE POMYSŁÓW BIZNESOWYCH_16-18.08
 • Więcej informacji już wkrótce na FB: https://www.facebook.com/gdanskbusinessweek

  OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

  Rekrutację zaczniemy 17 maja!

  Gdańsk Business Week 2021 – online to: 5 różnych terminów od czerwca do sierpnia 2021 i aż 4 zróżnicowane ścieżki tematyczne (Business, Advanced, Clean Energy, Healthcare). Obozy prowadzone bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, organizowane przez Foundation for Private Enterprise Education twórcę Washington Business Week. Przy zapisie przez stronę Gdańsk Business Week – możesz zapewnić sobie BEZPŁATNY udział (chyba że masz zbędne 310$ 😉)!

  Gdańsk Business Week 2021 online jest dla Ciebie jeśli:

 • Masz 15-19 lat
 • Mieszkasz na terenie województwa pomorskiego
 • Władasz językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (znasz angielski na tyle, żeby posługiwać się nim swobodnie przez 5 dni)
 • Posiadasz sprzęt komputerowy (wraz z mikrofonem i kamerą) oraz stałe łącze internetowe
 • Chcesz się rozwijać, przeżyć niesamowitą przygodę i poznać ludzi z całego świata!
 • Rekrutacja do programu zacznie się 17 maja 2021 i potrwa do 2 czerwca 2021. Zajrzyj na naszą stronę, wkrótce ujawnimy więcej szczegółów!

  Gdańsk Business Week 2021 odbędzie się wirtualnie!

  UWAGA!

  Sytuacja pandemiczna wciąż nie pozwala nam zorganizować pełnego, stacjonarnego obozu w tym roku, ale wraz z Washington Business Week zaprosimy Was wkrótce do nowej, wirtualnej odsłony! 5 różnych terminów obozów od czerwca do sierpnia 2021, 4 różne ścieżki tematyczne (także dla zaawansowanych), nowe oprogramowanie do symulacji biznesu – WILE – Washington’s Innovative Learning Environment, uczestnicy z całego świata i wszystko nadawane bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych! Obserwujcie nasze social media, od połowy maja zaczniemy rekrutację! Wkrótce więcej szczegółów!

  Przenosimy jubileuszową edycję Gdańsk Business Week na 2021 rok!

  Kochani, musieliśmy podjąć bardzo trudną dla nas decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Gdańsk Business Week. Wasi mentorzy mieli przylecieć z USA. Cały świat, a szczególnie Ameryka, zmaga się z pandemią koronawirusa. Naszym podstawowym obowiązkiem jest zapewnić bezpieczeństwo wam – uczestnikom wydarzenia. W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie tego zrobić.