Jak możesz wesprzeć program?

Gdańsk Business Week 2021 to wielka szansa dla młodzieży, która chce inwestować w swoją przyszłość i rozwijać swój potencjał przedsiębiorczy. Celem programu jest rozwinięcie wiedzy uczestników z zakresu biznesu i przedsiębiorczości oraz podniesienie ich motywacji zawodowej, dopasowanie kompetencji do potrzeb rynku pracy oraz popularyzacja inicjatyw edukacyjnych wśród lokalnego środowiska biznesowego. Poprzednie edycje Gdańsk Business Week pokazały, że kurs kształtuje także szereg kompetencji miękkich uczestników, takich jak umiejętność pracy w zespole czy autoprezentacji oraz wpływa pozytywnie na ich rozwój pewności siebie i wiary we własne możliwości.

W tym roku w związku z sytuacją pandemiczną program odbędzie się całkowicie online i będzie prowadzony bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych na amerykańskiej licencji Washington Business Week. Młodzieży zaproponujemy 5 różnych terminów do wyboru oraz 4 różnorodne ścieżki tematyczne (Business, Advanced Business, Clean Energy, Health-care).

Zapraszamy Państwa do współtworzenia naszej biznesowej społeczności i wsparcia młodzieży w ich rozwoju osobistym, kto wie, być któryś z nich niedługo zasili szeregi Państwa firmy!

Deklarację zgody wraz z wyborem oferty partnerstwa i logotypem firmy proszę przesłać na adres: a.zielinska-fedoruk@inkubatorstarter.pl

.

Co zyskujesz dzięki wsparciu Gdańsk Business Week wirtualnie w 2021 roku?

– Budujesz wizerunek firmy w oparciu o pozytywne wsparcie przedsiębiorczej młodzież;

– Dołączasz do elitarnego grona firm wspierających biznes dla młodych;

– Promujesz swoje logo w materiałach promocyjnych związanych z kampanią projektu na terenie Gdańska i województwa pomorskiego;

– Możesz zapewnić udział w programie dzieciom pracowników firmy lub wybranej młodzieży!

ZOSTAŃ PARTNEREM GDAŃSK BUSINESS WEEK 2021!

Napisz do nas i zapoznaj się z ofertą: STARTER_GBW 2021_oferta

Napisz: a.zielinska-fedoruk@inkubatorstarter.pl