Jak możesz wesprzeć program?

Gdańsk Business Week 2020 to wielka szansa dla młodzieży, która chce inwestować w swoją przyszłość i rozwijać swój potencjał przedsiębiorczy. Są ambitni i zdolni, ale mimo swoich licznych atutów wciąż potrzebują mentoringu ludzi bardziej doświadczonych od siebie, którzy dzięki swojej wieloletniej praktyce pomogą postawić im pierwszy krok na ścieżce do własnego biznesu.

Program możesz wesprzeć w dowolny sposób, zarówno w czasie tygodnia trwania warsztatów, jak i całego roku, pomagając uczestnikom przygotować się do kolejnej edycji Gdańsk Business Week.

Prowadzisz firmę coachingową?

Możesz zorganizować warsztaty dla przyszłych młodych biznesmenów i sprawić, aby wykrzyczeli „Yes, I can!”.

Uważasz, że języki obce to klucz do sukcesu?

Zapewnij kurs języka angielskiego dziecku, którego nie stać na opłacenie nauki, a bardzo chciałoby wziąć udział w naszym projekcie. Wciel się w rolę Doradcy Firmy (tzw. Company Advisor) i podziel się swoim doświadczeniem i cenną wiedzą jako mentor podczas kolejnej edycji Gdańsk Business Week (zapewniamy całodzienne wyżywienie i zakwaterowanie, możliwość dostosowania indywidualnego harmonogramu w zależności od dyspozycyjności czasowej).

Pomyśl co jeszcze mógłbyś zrobić, aby zaszczepić w młodych ducha przedsiębiorczości i sprawić, aby stali się prawdziwymi rekinami biznesu. Wachlarz możliwości jest ogromny! Zdecydowany żeby pomóc? Napisz do nas na adres: a.zielinska-fedoruk@inkubatorstarter.pl , a my odpowiemy na wszystkie pytania i sugestie.

Na czym polega rola Company Advisor (CA)?

Company Advisors to przedstawiciele firm, którzy przez cały tydzień trwania warsztatów pełnią rolę mentorów uczestników Gdańsk Business Week. Na potrzeby realizacji warsztatów młodzież jest dzielona na grupy w ramach, których prowadzi wirtualne firmy w oparciu o symulację biznesową. Praca każdego zespołu jest wspierana przez Company Advisors. Zwyczajowo tę rolę pełnił menedżer amerykański. W Stanach zaangażowanie menedżerów to część systemu rozwojowego pracowników firm. Obraliśmy ten sam kierunek, realizując program w ścisłej współpracy z biznesem przez co również integrujemy lokalne środowisko biznesowe. Każdy zespół młodzieżowy jest wspierany przez amerykańsko-polski duet menedżerów W 2014 wdrożyliśmy pilotażowy komponent programu o nazwie „Employee Development Program”, który jest skierowany do menedżerów z lokalnego środowiska biznesowego i pozwala na ich angażowanie do programu jako Doradców Firm – na takich samych zasadach jak do tej pory menedżerów amerykańskich. Program ten ma na celu podnoszenie kompetencji menedżerskich. Dodatkowo, jest to świetna możliwość do wymiany doświadczeń z pracownikami największych korporacji na świecie.

Co zyskujesz dzięki wsparciu Gdańsk Business Week?

Podniesienie kwalifikacji menedżerskich osób pełniących funkcję Company Advisors, którzy biorą udział przy realizacji programu m.in. budowanie zespołu, zarządzanie czasem, rozwijanie potencjału przywódczego czy podejścia coachingowego, wymiana doświadczeń, idei, kultury firmy, sposób pracy i zarządzania z top menedżerami dużych międzynarodowych korporacji, takich jak np. Boeing, doskonalenie biznesowego języka angielskiego, doskonalenie wystąpień publicznych, nawiązanie kontaktów z przedstawicielami lokalnego i światowego biznesu, wpływ na budowanie i kształtowanie przyszłej kadry pracowników, zwiększenie świadomości Twojej firmy wśród młodzieży uczestniczącej w Gdańsk Business Week. Jeden tydzień – wiele zmian dla Ciebie i Twojej firmy!

ZOSTAŃ PARTNEREM GDAŃSK BUSINESS WEEK 2020!

Napisz do nas i poproś o przesłanie oferty: a.zielinska-fedoruk@inkubatorstarter.pl