Rekrutacja

Pytania i odpowiedzi

Nie wszystko jest jeszcze dla Ciebie jasne? Przygotowaliśmy listę pytań, które najczęściej się pojawiają:

Aby Cię zakwalifikować do udziału potrzebujemy uzupełnionego formularza zgłoszeniowego oraz podpisanego przez Ciebie lub Twojego rodzica/opiekuna prawnego regulaminu wraz z klauzulą przetwarzania danych osobowych. Pamiętaj, żeby zrobić parafkę na każdej ze stron i podpisać się na ostatniej stronie – odsyłasz nam CAŁY Regulamin, nie tylko 1 stronę 😉 Możesz zrobić skan lub zdjęcie. Po odesłaniu Regulaminu otrzymasz od nas maila z dalszymi instrukcjami – na konkretny obóz w ramach Washington Business Week musisz zarejestrować się sam/-a, my dostarczymy Ci kod, dzięki któremu nie poniesiesz żadnej opłaty za udział.

Rodzice lub opiekunowie prawni.

Jeśli masz ukończone 18 lat, to wtedy niezbędne są Twoje podpisy, czyli zgłaszającego się uczestnika/-czki.

Pracy jest u nas sporo, ale na pewno odpiszemy na WSZYSTKIE zgłoszenia. Rekrutacja trwa do 2 czerwca, do tego czasu musimy otrzymać od Ciebie komplet wypełnionych i podpisanych dokumentów. Będziemy pisać maksymalnie w ciągu 7 dni od przesłania przez Ciebie zgłoszenia.

Jeśli odesłałeś nam formularz zgłoszeniowy i skan lub zdjęcie podpisanego regulaminu, wyślemy ci mailowo link do bezpośredniej rejestracji na wybrany przez Ciebie obóz (ze strony Washington Business Week) wraz z kodem GBW uprawniającym do bezpłatnego udziału. Pamiętaj, że musisz to zrobić na 2 tygodnie przed wybranym przez siebie terminem obozu.

Gdy zgłosisz się przez formularz zgłoszeniowy, my wyślemy Ci w razie czego przypomnienie o Regulaminie 🙂 Pamiętaj, że musisz go wydrukować, zrobić parafki na każdej stronie i podpisać na końcu (Ty albo Twoi rodzice/opiekunowie prawni jeśli jesteś niepełnoletni/a), a następnie przesłać nam na maila: gbw@inkubatorstarter.pl skan lub zdjęcie podpisanych dokumentów 🙂

Prosimy w pierwszej kolejności pisać na adres gbw@inkubatorstarter.pl

Niestety w tym roku główny organizator zastrzegł, że uczestnikami mogą być jedynie uczniowie i uczennice szkoły średniej.

Tak, zapraszamy Cię do wyboru ścieżki Advanced, która odbędzie się równolegle z podstawową częścią. Terminy obozów gdzie występuje ścieżka dla zaawansowanych to: 28 czewrca-2 lipca 2021, 26-30 lipca 2021, 9-13 sierpnia 2021. Pamiętaj, żeby zaznaczyć odpowiednie opcje w formularzu rejestracyjnym na stronie WBW. Jeśli interesuje Cię wybór dwóch różnych ścieżek w innych terminach skontaktuj się z nami: gbw@inkubatorstarter.pl

Udział w Gdańsk Business Week mogą wziąć osoby w wieku 15 (ukończone)-19 lat, które mieszkają na terenie Województwa Pomorskiego.

Najświeższe informacje znajdziesz w zakładce aktualności https://gdanskbusinessweek.pl/#aktualnosci oraz na naszym fanpage’u na Facebooku GBW (nie zapomnij nas polubić, żeby być na bieżąco 😉

Dla nas najważniejsze, żebyś miał/a w sobie otwartość i chęć do uczenia się nowych rzeczy. Na obozie nauczysz się wszystkiego, czego będziesz potrzebować przez te 5 dni. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, odważ się pytać!

Chcemy krzyknąć głośno „taaaaaak!”, ale lepiej zapytaj kogoś, kto już uczestniczył/a w Gdansk Business Week. A najlepiej przekonaj się sam/-a – nie pożałujesz 🙂 w tym roku formuła nieco inna – online, ale pamiętaj, ze to niesamwoita okazja do współpracy w międzynarodowym środowisku!