Harmonogram

Pytania i odpowiedzi

Nie wszystko jest jeszcze dla Ciebie jasne? Przygotowaliśmy listę pytań, które najczęściej się pojawiają:

Aby Cię zakwalifikować do udziału potrzebujemy kompletu podpisanych i zeskanowanych dokumentów: formularz rekrutacyjny wraz z oświadczeniami oraz kartę uczestnika wypoczynku. Pamiętaj o parafkach na każdej stronie i podpisach na końcu.

Jeśli nie możesz nigdzie znaleźć informacji o przebytych szczepieniach a byłeś/aś zaszczepiona/y zgodnie z zaleceniami w odpowiednich terminach, to wpisz w odpowiedniej rubryce “zgodnie z kalendarzem szczepień”. Jeśli nie byłeś na nic zaszczepiony/a to też wpisz taką informację.

Rodzice lub opiekunowie prawni.

Jeśli masz ukończone 18 lat, to wtedy niezbędne są Twoje podpisy, czyli zgłaszającego się uczestnika/-czki.

Pracy jest u nas sporo, ale na pewno odpiszemy na WSZYSTKIE zgłoszenia. Rekrutacja trwa do 10 czerwca, do tego czasu musimy otrzymać od Ciebie komplet wypełnionych i podpisanych dokumentów. Dlatego do 10 czerwca odezwiemy się, żeby przynajmniej potwierdzić, że zgłoszenie zostało przyjęte.

Po 10 czerwca przygotujemy listę osób zakwalifikowanych do udziału oraz listę rezerwową. Na pewno damy Ci znać, na której z nich jesteś 🙂 Jeśli znajdziesz się na liście przyjętych, to wtedy będziesz mieć tydzień, żeby dostarczyć do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter (ul. Lęborska 3b) dowód wpłaty opłaty w wysokości 500 zł oraz oryginały wszystkich dokumentów. Poinformujemy Cię w jakich godzinach czynny będzie punkt przyjmowania dokumentów.

Prosimy w pierwszej kolejności pisać na adres gbw@inkubatorstarter.pl

Członkowie naszego zespołu będą dzwonić do uczestników/czek po przyjęciu ich zgłoszenia, żeby odbyć krótką rozmowę. Jedyne, co nas interesuje, to czy dana osoba jest komunikatywna – nie będzie sprawdzianu z angielskich słówek z zakresu ekonomii, także bez paniki 🙂 Przede wszystkim chcemy Was trochę poznać 🙂

Tak, zapraszamy Cię na edycję Advanced, która odbędzie się równolegle z podstawową częścią. Wypełnij wszystkie dokumenty rekrutacyjne, tylko koniecznie zaznacz w formularzu, że chcesz wziąć udział w Advanced Business Week.

Udział w Gdańsk Business Week mogą wziąć osoby w wieku 15 (ukończone)-19 lat, które mieszkają na terenie Województwa Pomorskiego.

Najświeższe informacje znajdziesz w zakładce aktualności https://gdanskbusinessweek.pl/#aktualnosci oraz na naszym fanpage’u na Facebooku GBW (nie zapomnij nas polubić, żeby być na bieżąco 😉

Zajęcia będą się odbywać w Szkołach Okrętowych i Ogólnokształcących CONRADINUM w Gdańsku Wrzeszczu, a noclegi i posiłki zapewni Bursa Gdańska. Nad Twoim bezpieczeństwem m.in. podczas pokonywania tej trasy będą czuwać wychowawcy 🙂

W późniejszym terminie na stronie i na FB opublikujemy listę rzeczy do zabrania na obóz. Obserwuj nas czujnie!

Dla nas najważniejsze, żebyś zabrał/a z sobą otwartość i chęć do uczenia się nowych rzeczy. Na miejscu nauczysz się wszystkiego, czego będziesz potrzebować przez te 6 dni. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, odważ się pytać! Możesz też wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Poland Business Week – stowarzyszenie absolwentów programu – na pewno dowiesz się czegoś wartościowego i przy okazji poznasz ciekawych ludzi.

Bardzo byśmy chcieli, ale budynek w którym odbywają się zajęcia i w którym nocujecie, nie do końca jest przystosowany dla osób np. z niepełnosprawnością ruchu i wzroku. Ale decyzja należy do Ciebie – zapoznaj się jednak najpierw z opisem dostępności budynku: Opis dostępności SOiO i Bursy Gdańskiej.

Chcemy krzyknąć głośno „taaaaaak!”, ale lepiej zapytaj kogoś, kto już uczestniczył/a w Gdansk Business Week. A najlepiej przekonaj się sam/-a – nie pożałujesz 🙂